FANDOM


Bald Bull
Bald Bull Smash
Information
Species insan
Homeworld İstanbul, türkiye
Series yumruk-dışarı!!
Affiliation Sıkıcı patronlar; boğalar; Don Flamenco kucak köpeği
Gender erkek

Ben de onun kemiklerini catir cutur kirmassam bana da 'Bald Bull' demesinler.

—Bald Bull

Bald Bull

O bir aksiyon figürü vardır. Bu ne kadar büyük.

Bald Bull en tekrar eden karakter serisi, Dayak Çok Az olsa bile Mac. İkinci arcade hariç her oyunda görünür. Hatta bir spin-off! Topluluk arasında, yaygın olarak görülen en iyi oyuncu seçimi (Mac altında tabii ki, kim var içinde). kendisi'nin çok popüler, aslında, kendisi'nin had özel fanlar tamamlanması için movesets en Aşağıdan yukarıya.

Babil için çok uzun olduğundan Wikipedia göre Resepsiyon ve Google üzerinden doğrudan tercüme Çevir.Edit

Bald Bull olumlu karşılamayı aldı ve dizi kayda değer bir karakter olarak gösterildi olmuştur.[1][2][3] Lego blokları ile inşa Bald Bull heykeli ile birlikte, Çocuk Oyunu sadaka bir kapı ödül olarak sunuldu Mega Man ve Sonic.[4] SPN editörü Jon Robinson, Wii oyun Nate Williams Kıdemli Ürün Uzmanı ile bir röportajda, o "her zaman büyük bir Bald Bull hayranı." olduğunu yorumladı. Kirpi heykeller O sıkıcı var çünkü orada durdu....Bald Bull.

Google Translate fails Edit

Bald Bull most recurring character series, even though a minimal dependence on the Mac. Appear in every game except for the second arcade. Even a spin-off! Between the Community, the choice of the best players commonly seen (of course under Mac, who's in). he's so popular, in fact, he's had a special fan movesets the bottom up to completion.

According to Wikipedia is too long for direct reception and Babylon translation via Google Translate. Edit

Bald Bull received favorably and has been cited as a remarkable array of characters. Built with Lego blocks with Bald Bull statue, Child's Play charity was offered as a door prize Mega Man and Sonic. SPN editor Jon Robinson, Nate Williams Wii games in an interview with Senior Product Specialist, he is "always a big fan of Bald Bull." that commented. Hedgehog statues

He stopped because it got boring out there .... Bald Bull.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.